دسته‌بندی نشده

ویژگی ها

تحویل اکسپرس رُژپت چیست؟

تحویل اکسپرس

رژپت در شهر تهران و شهر کرج اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است.بدین ترتیب که سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۱۸ هر روز ثبت گردد فردای روز کاری ارسال میگردد و سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۸ ثبت گردد پس فردای روز کاری ارسال میگردد.

اما در سایر شهرها هم روال به همین صورت خواهد بود و مطابق بالا مرسوله تحویل تیپاکس یا پست میگردد‌.

پشتیبانی و خدمات همیشگی رژپت

پشتیبانی و خدمات رسانی

تمام روزای هفته هر ساعت از شبانه روز که کاری داشتید به ما بگید مطمن باشید که واستون انجام میدیم البته اگه از دستمون بر بیاد . یه سرس روزا هست که همه جا تعطیله اون روزا باز کاری داشتید بگید.

تسویه حساب با رژپت در محل

پرداخت در محل

در شرایطی که برای مشتری امکان پرداخت آنلاین مبلغ کالا وجود نداشته باشد بهترین و مطمئن ترین روش، استفاده از سرویس پرداخت در محل می‌باشد.
رُژپت پس از تحویل کالا به مشتری هزینه آن را دریافت کرده و در بازه های زمانی روزانه نسبت به تسویه وجوه دریافتی با فروشندگان اقدام می کند.

بیشتر خریداران ایرانی ترجیح می دهند برای اطمینان از دریافت کالای مدنظرشان تا پیش از دریافت کالا، هزینه آن را پرداخت نکنند. در این شرایط بهترین انتخاب برای آن ها پرداخت وجه کالا در محل خواهد بود.

محصولات رژپت اصل هست؟

ضمانت اصل بودن کالا

خریدار هوشمند همواره به دنبال خرید کالای اصل و با کیفیت است، چرا که کالاهای تولید شده توسط کمپانی های معتبر و بزرگ که دارای واحدهای تضمین کیفیت و تحقیق و توسعه می باشند،از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند.ما به این خواسته مشتریان خود ارج نهاده و تنها کالاهای اصل را ارائه نموده و اصالت آنها را تضمین می کنیم.
رُژپت با اعتقاد و باور به رسالت صداقت و مشتری مداری،تلاش خود را برای ارائه کالای با کیفیت انجام داده و اصالت تمامی کالاهای ارائه شده را تضمین می‌کند
مشتریان محترم می توانند اطمینان داشته باشند که کالای خریداری شده دارای شماره سریال معتبر از کمپانی اصلی تولید کننده بوده،هیچ گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته است.
رضایت کامل مشتریان از محصولات و خدمات عرضه شده از اهداف سازمانی این مجموعه بوده و میزان توفیق در این مهم،با باز خوردی که از مشتریان گرفته می شود ارزیابی و سنجیده می شود.
متاسفانه بسیار مشاهده شده است که در امر خرید یک  محصول، مشتریان به فروشندگان یا واردکنندگان متفرقه مراجعه نموده و یک محصول را به شرط اصالت خریداری نموده اند،ولی در زمان بروز مشکل متوجه شده اند که اصالت محصول،دارای مشکل بوده و فروشنده صداقت کافی را در برخورد با ایشان نداشته است.
همچنین شما به عنوان یک مشتری ممکن است در زمان خرید همواره یک حس بی اعتمادی و عدم اطمینان کافی را تجربه کرده باشید و به عبارت دیگر خرید خود را با آرامش خاطر و بدون دغدغه انجام ندهید.ایجاد آرامش در مشتریان هنگام خرید و حذف دغدغه های آنها هدف بسیار مهمی است که مجموعه رُژپت به دنبال آن می باشد. در همین راستا،شرکت اطمینان لازم را به مشتریان عزیز می‌دهد که در صورت ایجاد شبهه ، اصالت کالا را اثبات کرده و در صورت عدم رضایت مشتری آن را مرجوع نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *