دسته‌بندی نشده

معرفی شرکت و برند ونپی wanpy

شرکت ونپی، یک شرکت تولید مواد غذایی حیوانات خانگی میباشد که متعلق به کشور چین بوده و طبق استاندارد های FDA کشور امریکا، مشغول به تولید انواع مواد غذایی با کیفیت برای سگ ها و گربه ها میباشد.

موقعیت اصلی این شرکت در شهر ساحلی یانتای چین بوده که ۴۰۰۰۰۰ متر مربع مساحت دارد. این شرکت ۱۴ کارخانه در سراسر جهان و ۱۶ شرکت تابعه دارد.

تاریخچه ونپی

بنیانگذار شرکت Yantai China ، Ltd – آقای هائو ژونگلی میباشد که تجارت حیوانات خانگی را از سال ۱۹۹۸ آغاز کرد و همه کارخانه ها توسط سیستم ایمنی غذایی HACCP تأیید شدند.
شرکت Yantai China Pet Foods Ltd. ، اپراتور برند جهانی در صنایع غذایی حیوانات خانگی بوده و برند های بسیاری مانند “Wanpy” ، “Truly” و “Jerky Time” را در اختیار دارد.

Yantai China Pet Food یکی از بهترین تولید کننده غذای حیوانات خانگی در چین است; محصولات این شرکت به پنج قاره صادر می شود و بیش از ۵۰ کشور از جمله ژاپن ، ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، آلمان ، انگلستان ، فرانسه ، استرالیا ، روسیه ، کره با فروش سالانه بیش از یک میلیارد واحد محصول، از بزرگ ترین مصرف کنندگان این برند میباشند.

شرکت ونپی

کیفیت محصولات ونپی 

فرموله این محصولات از مواد سالم و با کیفیت انتخاب شده که به کمک گوشت انواع حیوانات نظیر ماهی، مرغ، حیوانات شکاری و… علاوه بر طعمی لذیذ و دلنشین، بدون رنگ و طعم دهنده های مصنوعی میباشد.

علاوه بر این، دستور العمل های بدون گلوتن و بدون قند ، نقش مهمی در الگوی تغذیه سگ و گربه با آلرژی غذایی پر می شود.

محصولات برند ونپی 

عمده محصولات ونپی به شکل تشویقی و پوچ میباشد که دارای طعمی بسیار لذیذ و یک مکمل غذایی بسیار غنی برای سگ ها و گربه ها به حساب می اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *