دسته‌بندی نشده

معرفی شرکت و برند مونلو Monello

تاریخچه

کمپانی مونلو در ۲۰۰۱ تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در منطقه کوهستانی ایالت ریو گرانده دو سول ، در شهر گاریبالدی در کشور برزیل، قرار داشت. با هدف برآوردن تمام نیازهای حیوانات خانگی و سرپرستان آنها در بازار غذای حیوانات خانگی.

این شرکت علاوه بر تولیدات با کیفیت غذای پت ، به محیط زیست توجه ویژه داشته و در استفاده از بسته بندی های قابل بازیافت و استفاده از انرژی های تجدید پذیر شناخته شده است

کنترل کیفیت محصولات Nutrire از توسعه تأمین کننده ، تولید و فرآیندهای لجستیک شروع می شود و فقط در خانه حیوان خانگی به پایان می رسد. مواد اولیه مورد استفاده در معرض تجزیه و تحلیل دقیق آزمایشگاهی انجام شده توسط آزمایشگاه شرکت و سایر آزمایشگاههای انجام شده توسط وزارت کشاورزی ، دامداری و تأمین مواد غذایی است که ایمنی کامل محصولات مارک Nutrire را تضمین می کند.

مونلو در تهیه غذای پت بر اساس عطر و طعم دلپذیر ، عدم استفاده از طعم دهنده های مصنوعی ، و استفاده از سدیم به مقدار کم را در نظر گرفته است. تمامی محصولات تهیه شده حاوی آنتی اکسیدان و مجموعه کاملی از ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز پت برای افزایش طول عمر و بهبود کیفیت زندگی آن هاست .

تمامی محصولات حاوی عصاره گیاهی در کاهش بوی مدفوع پت و حاوی پروبیوتیک برای حفظ سلامت روده و جذب بهینه مواد غذایی است .

این شرکت در ۳ قاره حضور دارد و به بیش از ۳۰ کشور جهان صادرات دارد.

این کارخانه شامل لاین های مختلف زیر میباشد
HIGH PREMIUM
(مونلو سلکت)
PREMIUM ESPECIAL
(مونلو)
PREMIUM
(بیربو)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *